Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Любецької селищної ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Любецької селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Любецької селищної територіальної громади на 2025 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Увага! Обробка полів!