Проведення літньої іконописної школи в Любечі

Дата: 22.06.2018 20:51

З 17 червня 2018 року у приміщенні реабілітаційного центру «Преображення», що у селищі Любеч розпочали проведення іконописної школи імені Андрея Шептицького.

Ідейними та організаторами школи стали іконописець Тарас Марків та монаша спільнота сестер редемптористок з монастиря Різдва Пресвятої Богородиці міста Чернігів. «Щоб написати ікону, художня освіта необов’язкова. Необхідне лише бажання вчитися» – зазначив Тарас Марків. Навчитися мистецтва іконопису учасники прибули з різних куточків України; Києва, Чернігова, Тернополя, Львова, Хмельницького.

Як розповіла с. Юстина, у процесі навчання учасники не тільки опановують нові уміння, а й твориться спільнота, через спільну молитву, слухання Слова Божого, відпочинок. Під час навчання учасники дізнаються цікаві факти з історії розвитку богослов’я ікони, а також на практичних заняттях опановують написання ікони яєчною темперою у старовинній техніці «чотирьохколір’я».

Зазначимо, що іконописна школа триватиме до 1 липня.