Фото без описуШановні працівники сільського господарства. Любецька селищна рада від щирого серця вітає Вас з нагоди свята Днем працівників сільського господарства.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невмируща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину, якщо є урожай то і в народі буде спокій та щастя.

Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій важливій галузі- механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва- залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і відданість обраній справі.

Нехай нива колоситься, здоров'я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою селищний голова Сергій Пінчук.