Благодійний захід у підтримку маленького жителя Любецької громади

Дата: 18.12.2018 21:08

Вчора, 17 грудня в Малинівському закладі загальної середньої освіти, за підтримки учнів, вчителів та жителів Малинівського старостинського округа відбувся благодійний захід у підтримку маленького жителя Любецької громади – Бабіч Володимиру, якому лише три рочки, а вже має боротися за своє життя.

Учні разом з батьками приготували дуже багато смаколиків, які швидко розкупили присутні гості.

Також на благодійну ярмарку завітав голова нашої громади Сергій Іванович Пінчук, який був в захваті від кмітливості та спритності наших діточок: «….відвідали Малинівську школу разом з депутатами та виконкомом, де прийняли участь в благодійному заході і маю надію хоть трішки допомогли нашому маленькому хлопчику Бабіч Вові. Поспілкувались з дітками які самі приготували смаколики, влаштували продаж і назбирали тільки вдумайтеся аж 5900 гривнів для маленького Володі. Коли дивишся на все, то в душі відчуваєш величезну гордість за нашу Любецьку громаду за наших діток, за наше майбутнє і знаєте ось саме для цього і потрібно жити і відстоювати інтереси громади» (С.Пінчук)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)