Повернення банкомату та встановлення терміналу

Дата: 16.01.2019 16:02

Після довгих перемовин селищного голови Пінчука Сергія з керівництвом «ПриватБанк», було прийняте рішення про повернення банкомату на територію Любеча та встановлення терміналу самообслуговування, в якому можна здійснювати більшість банківських операцій: поповнити будь-які картки ПриватБанку, виплатити кредит, поповнити мобільний, оплатити рахунки за інтернет, телефон, телебачення, оплатити комунальні послуги, тощо.

Банкомат та термінал будуть знаходитись в приміщенні селищної ради по вул. Добринінська 60.

Згідно вимог охоронної фірми працівники з  КП «Любецьке» обладнали приміщення та встановили грати.

Керівництво банку запевнили, що банкомат встановлять протягом найближчих трьох днів, після встановлення та підключення охоронної сигналізації буде запущений в роботу.

Ми й надалі будемо інформувати про стан роботи. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті та сторінці в «Фейсбук».