Водохреща на озері Воскресіння

Дата: 19.01.2019 20:34

Немає нічого чистішого ніж святість в душі, помислах та діях.

Сьогодні, 19 січня, свято Водохреща на святій Любецькій землі пройшло дуже велично і піднесено. Десятки людей зібралися на березі о. Воскресіння, щоб прийняти участь в освяченні води та прийнятті купелі в ополонці, яку для своїх земляків зробили небайдужі односельці, а саме: Дорохтій Михайло, Заріцький Сергій, Кальпета Руслан, Дима Андрій, Приходько Михайло, Ігнатенко Руслан, Атрощенко Олександр, Буленок Сергій. Велика вам вдячність за підготовку свята для жителів селища та гостей.

Освячення води провів отець Іоанн Фурданич. У цьому році багато людей з благословення батюшки купалися. Серед присутніх панував піднесений настрій.

Хай Господь благословляє вас на довгі літа, а вода очистить душу, віру в серці воскресить. Змивайте всі образи та печалі, розкривайте серця для Божої благодаті.