Фото без описуДорогі юні друзі!
        Щиро вітаю вас із світлим і прекрасним святом – Міжнародним  Днем  захисту дітей.

Це свято маленьких громадян нашої країни, а також тих, хто  завжди поруч з дітьми. Хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – це наш найдорожчий скарб, наше майбутнє і  наша радість. І немає більшого щастя,  аніж бачити посмішки щасливих дітей.

Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей. Забезпечити їх належний рівень виховання та дотримання прав дитинства.

Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу і сили у виховання підростаючого покоління – батькам, вчителям, вихователям, соціальним працівникам.

Любі діти! Ви майбутнє Української держави, наша опора, впевненість в завтрашньому дні.  Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я  та радості.

ехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя. А маленькі дитячі серця не покидає  любов та ласка. добра вам, мирного неба над головою та успіхів у всі ваших благих починаннях.

З повагою

Любецький селищний голова                                                  СЕРГІЙ  ПІНЧУК