Фото без описуІвана Купала - особливе свято. Нехай не всі масово відзначають свято Івана Купала (як Великдень, наприклад), але про історію та традиції чули багато. Якщо Ви все-таки вирішили стрибати через вогнище і ворожити на Івана Купала - пора придумати веселі плани на свята. Але пам'ятайте, що Ви завжди можете зважитися на спонтанну відпустку, подумайте про те, куди б Ви могли поїхати на Івана Купала.

Ви можете запланувати традиційне святкування і вирішити куди піти на Івана Купала, а можете просто добре повеселитися в компанії друзів.

Свято «Івана Купала»  на мальовничому березі річки Дніпро в селищі Любеч чекає на Вас!
Коли:06.07.2019 року
Початок:14.00
Запрошуємо поринуть у містичну атмосферу та світ українських народних традицій!
У програмі:
- знайомство з головними персонажами свята - Купалом та Мареною;
- майстер-клас з вінкоплетіння;
- традиційні хороводи.
Після заходу сонця стрибки через багаття.
Концертно-розважальна етно-програма, в якій учасниками стануть усі гості свята і творитимуть атмосферу давнього традиційного українського дійства, що зветься "Івана Купала".

Волейбольні змагання – 12.00 -14.00
Концертна програма за участі колективів художньої
самодіяльності громади - 14.00 – 16.00
Конкурсна програма, веселі змагання, майстер класи – 16.00 -18.00
Концертна програма   - 18.00 – 19.00
Купальське обрядове дійство – 19.00 – 20.30
Дискотека «Хвиля музики у хвилях води» - 20.30 – 02.00

На святі будуть працювати: святкова торгівля, виставка-ярмарок крафтових виробів.
       Для дітей: гірки, батути, солодка вата, морозиво.