«Вільний простір сім’ї – шлях до щастя»

Дата: 12.07.2019 08:08

Є люди, які не знають, наскільки важливо те, що вони є в цьому світі. Є люди, які не знають, скільки радості дарує іншим їхня привітна щира усмішка. Є люди, які не знають, яким добром для інших є їхня чуйність. Є люди, які не знають, наскільки б біднішими інші почувались без них. Є люди, які не знають, що вони дарунок небес. Але могли б знати, якби їм про це розповісти.

Ці твердження можна продовжити до безкінечності. Можливо, вам вони відомі. Але чи легко пізнавати себе? Чи можемо ми себе достатньо оцінити і зрозуміти мотиви своїх вчинків? На сьогоднішньому міжвідомчому тренінгу «Вільний простір сім’ї – шлях до щастя», який було проведено тренером Наталією Волинець, в рамках проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope для суб’єктів що працюють з сім’єю, ми з'ясовували як же пізнає людина сама себе, чи є простим шлях до власного пізнання? Особливо приємно було те, що зачіпався широкий спектр різноманітних питань, які можуть бути цікаві не лише вчителям та працівникам освітньої галузі а й батькам.