«Формування інклюзивної компетентності громади для надання соціальних послуг»

Дата: 16.07.2019 16:23

Сьогодні в рамках проекту «Громада для людини: Підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LЕAD з Європою» та партнерів ГО «Чернігів Європейський» тренери Тетяна Острянко та Анастасія Нечваль провели тренінг «Формування інклюзивної компетентності громади для надання соціальних послуг».

Учасники тренінгу сформували поняття «інклюзивне навчання», ознайомились з психофізичними особливостями дітей з особливими освітніми потребами та проблемами сімей, які виховують цих дітей, розвивали емоційне прийняття дітей з різними порушеннями та долали професійні стереотипи у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, а також отримали практичні рекомендації, що допоможуть налагодити контакт та уникнути незручностей у спілкуванні з дітьми з особливими освітніми потребами.