Свято вшанування Преподобного Антонія Печерського

Дата: 23.07.2019 16:28

На святій  Любецькій  землі у піднесеному і святковому настрої пройшло сьогоднішнє свято вшанування Преподобного Антонія Печерського. Він народився і виріс на дніпровських кручах Любеча. На святі були присутні Митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Благочинний Ріпкинського округу Отець Іоан, секретар Чернігівського єпархіального управління Отець Ігор,  Отець Дмитрій с. Старий Білоус, Отець Павел с.Ворб’їв, Отець Андрій с. Павлівка, Отець Іоан м. Чорноморськ.  Любеч радо зустрічає багато паломників, які приклоняються до ікони Антонія Преподобного та відвідують ближню та дальню Антонієві печери .

Настоятель Свято-Преображенського храму Отець Іоан , учасники хору та прихожани святково прибрали храм до відзначення знаменної події. Після  літургії  пройшов хресний хід до ближньої печери. Біля обеліска Слави загиблим любечанам у роки Другої світової війни  пройшла панахида,  проспівана «Вічна пам'ять» та відбулося покладання квітів. Величання та покладання квітів відбулось біля пам’ятника Святому Антонію. Біля ближньої печери пройшов молебень та освячення води. Акафіст і свячення води провели біля дальньої печери Отець Іоан м. Чорноморськ, Отець Андрій с. Павлівка, Отець Анатолій та Отец Павел з Масанів. З умиротворінням та легкістю в душі всі прихожани та паломники вітали одне одного з цим знаменним святом.