Зустріч із Національним консультантом Програми Розвитку ООН

Дата: 10.10.2019 09:34

11 жовтня 2019 року в смт. Любеч на подвір’ї будинку 7А по вул. Преображенській о 15:00 відбудеться зустріч із Національним консультантом Програми Розвитку ООН в Чернігівській області Світланою Рожок з питань управління багатоквартирними будинками.

Основна мета Проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діє на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.