День міста Лоєв

Дата: 13.10.2019 12:06

12 жовтня в рамках меморандуму про співпрацю між Любецькою територіальною громадою та м. Лоєв, республіки Білорусь, представники громади були запрошені на святкування «76 річниці Лоєвського району від німецько-фашистських загарбників» та Дня міста Лоєв.

«Лоєвщина, подвигом славні твої земляки» - саме під таким гаслом пройшли урочистості в день святкування.

Святковий концерт, фестиваль «Дніпровська уха», парад катерів по Дніпру, тематичні подвір’я сільських рад, виставки-презентації організацій та підприємств міст, екскурсії містом, незабутні враження та гостинність господарів залишили бажання повернутися до Лоєва з першої нагоди.

Особлива подяка голові районного виконавчого комітету міста Лоєв Байковій Вероніці за чудово проведений день.