1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний плану смт Любеч Ріпкинського району Чернігівської області

Фото без описуРозроблення генерального плану смт. Любеч передбачає формування проектних рішень на всю територію селища. Проектні рішення генерального плану охоплюють усі види діяльності, які провадяться або провадження яких заплановане в перспективі на території населеного пункту.

Генеральний план визначає існуюче та перспективне функціональне призначення території. Генеральний план обґрунтовує необхідність зміни функціонального призначення території, в разі встановленої потреби що виникає на підставі аналізу техніко-економічних показників існуючого використання території, демографічного прогнозу, та потреб територіального розвитку населеного пункту. Проектні рішення архітектурно-планувальної організації та потреби територіального розвитку селища обумовлюються в тому числі завданням на розроблення генерального плану, державними інтересами.

В звіті про стратегічну екологічну оцінку генерального плану смт. Любеч, проведена оцінка впливу на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Любецька селищна рада

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з «25» жовтня по «25» листопада  2019 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 8 листопада 2019р.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Любецька селищна рада - 15041, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н, смт Любеч, вул. Добринінська, буд. 60,                      тел.  (04641) 43-301, (04641) 43-151, (04641) 43-273, liubech_post@cg.gov.ua, на офіційній веб-сторінці https://liubech-gromada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Любецька селищна рада - 15041, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н, смт Любеч, вул. Добринінська, буд. 60,                      тел.  (04641) 43-301, (04641) 43-151, (04641) 43-273, liubech_post@cg.gov.ua

Строки подання зауважень та пропозицій: до «25» листопада 2019 р.  включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Завантажити звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту