Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Дата: 21.03.2020 18:10

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19»  з 12 березня 2020 року запроваджується тимчасовий порядок роботи Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Всі послуги надаватимуться у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту).

Прийом документів здійснюється засобами електронного зв’язку post@ripky.oczcn.gov.ua або через скриньку для прийому кореспонденції, що розміщена у Ріпкинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Номер телефону чергового фахівця

Ріпкинської районної філії                               (04641) 2-16-11

Номер телефону «гарячої лінії»

Чернігівського обласного

центру зайнятості                                                   (0462) 67-51-39

Крім того інформуємо, що зареєстровані безробітні продовжують отримувати консультації та обслуговування спеціалістами служби зайнятості за телефоном чи через електронну пошту.

Приходити на особистий прийом та відмічати відвідування не потрібно. За пропуск дати відвідування, що була призначена до запровадження періоду карантину жодних санкцій застосовуватись не буде.

Особистий прийом буде відновлено після завершення запровадженого періоду карантину.