Відеоуроки від податкової

Дата: 01.04.2020 08:02

Податкова служба продовжує серію відеоуроків, в яких роз’яснює як правильно користуватися електронними сервісами. Третій відеоурок присвячено оформленню запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ДРФО) про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Ця довідка потрібна у тому числі і для заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Нагадуємо, щоб скористатися приватною частиною Електронного кабінету необхідно мати цифровий підпис.

Відео доступне на ютуб-каналі ДПС, а також за посиланням:

Відеоурок № 1: «Як заповнити декларацію про майновий стан і доходи за посиланнями»:

Відеоурок № 2: «Заповнення квартальної декларації фізичними особами-платниками єдиного податку, які перебувають на ІІІ групі»

Відеоурок № 3: «Як оформити запит на отримання відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків»:

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області