Турбота про людей і розуміння їх потреб

Дата: 16.04.2020 12:19

Пріоритетним напрямком роботи колективу Любецької ОТГ є турбота про людей, розуміння їх потреб і, по можливості, їх вирішення.

На період карантину особливо гостро стало питання підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Дослухавшись до звернення керівництва Центру надання соціальних послуг та зваживши ресурси громади, в рамках Програми розвитку цивільного захисту, пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Любецької селищної ради на 2019-2020 роки були виділені кошти для придбання дезінфікуючих засобів та мила для 22-х сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Спеціалістами Центру надання соціальних послуг та служби сім’ї і дітей  вони оперативно доставлені в родини.

Більш вразливі сім’ї отримали насіння городовини, додаткові маски від соціальної служби та дитячу літературу і одяг від служби сім’ї та дітей  та небайдужих жителів громади.

КП "Центр надання соціальних послуг"