На вихідні та святкові дні введено обмеження щодо перебування в громадських місцях.

Дата: 16.04.2020 16:47

З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 квітня 2020 року № 11, запроваджується відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів з 13:00 год. 18.04.2020 р. по 06:00 год., 21.04.2020 р.