Створено Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область

Дата: 17.04.2020 12:56

У рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу google maps (https://sites.google.com/view/nmimap-chernihiv/ - посилання на карту).

Ініціатива та створення карти допомоги стала можливою завдяки Громадській організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, який координує роботу в Чернігівській області у напрямку протидії торгівлі людьми, зокрема встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Створення електронного довідника, має на меті сприяти кращому доступу населення до інформації про захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та підвищенню якості міжвідомчої співпраці в процесі надання допомоги таким особам.

Карта допомоги може бути корисна громадянам як ресурс, де можна швидко знайти контакти Закладів соціальної допомоги, Центрів безоплатної правової допомоги, Громадських організацій тощо, які в свою чергу можуть скоординувати та/або надати консультації у напрямку протидії торгівлі людьми.

Також, даний довідник містить розділи з контактними даними суб’єктів, задіяних у Національному механізмі взаємодії (НМВ) на обласному та районному рівнях.

Особа, яка звернулася для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має права відповідно ст.14 Закону України «Про протидію торгівлі людьми».