"ВЕЛИКДЕНЬ ВДОМА"

Дата: 17.04.2020 13:52

Цього року до традиційного почуття пасхальної радості додалося ще й відчуття особливої відповідальності та тривоги, зумовлені особливими умовами відзначення Пасхи – в умовах масового поширення епідемії коронавірусу.

В зв’язку з цим Любецька селищна рада звертається до жителів громади  з проханням максимально дотримуватися офіційно запроваджених Урядом України правил карантину, аби не наражати себе, своїх близьких та друзів, а також всіх віруючих на очевидну небезпеку. З метою запобігання поширенню на території Любецької об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19 звертаємось до жителів громади із закликом провести Великодні свята вдома і долучитись до богослужінь через трансляцію засобами телерадіомовлення та в Інтернет.

Давайте залишатися здоровими.