ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Дата: 05.05.2020 10:15

28.04.2020 року набула чинності постанова КМУ від 22.04.2020 року № 306, якою запроваджено механізм надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Кошти надаються роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок карантину.

За більш детальною інформацією можна звертатися до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за телефонами:

(04641) 2-16-11; 2-15-23 або ознайомитися на порталі ДСЗУ в розділі «Роботодавцям» за посиланням https://is.gd/sCGoBM