І знову тема карантину…

Дата: 01.06.2020 14:07

У цей непростий час комунальний заклад Центр надання соціальних послуг Любецької селищної ради під керівництвом Костюк С.І. зміг підтримати у важкий час тих, хто цього потребував, особливо дітей у сім’ях СЖО. Захисні маски, дезінфікуючі засоби, гуманітарна допомога та продуктові набори… Ми це зробили! Спільними зусиллями збирали допомогу. Спасибі ТОВ «Наша Булочка»  та небайдужим людям. В зв’язку з пом’якшенням карантину, життя поступово налагоджується.

В День захисту дітей до кожної родини громади, яка перебуває в СЖО завітали працівники Центру та вручили дітям подарункові набори (солодощі, книги, чашки, засоби догляду та канцелярське приладдя).

Всіх зі святом! З першим днем літа! Тепла, Божого Благословіння на многії літа, радості, здоров’я, позитиву та мирного неба над головою.