Дні популяризації економічного розвитку

«Власними наполегливими діями перетворити ідею на успішний бізнес»

25-26 червня 2020 року відбудуться Дні популяризації економічного розвитку в Любецькій об’єднаній територіальній громаді, за фінансової підтримки Європейського Союзу, на виконання Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та Меморандуму про співпрацю між м. Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами.

Учасники заходу матимуть змогу ознайомитись з місцевими програмами підтримки підприємництва, умовами конкурсів з надання фінансової підтримки суб’єктам бізнесу,  прийняти участь у корисних бізнес-тренінгах, майстер-класах, а також, в рамках агро-еко-нетворкінг туру, завітати до підприємців громади, ознайомитись з особливостями ведення різних видів бізнесу та налагодити партнерські стосунки.

Організатори: виконавчий комітет Славутицької міської ради та Любецька селищна рада Ріпкинського району Чернігівської області.

Контактна особа: Зоя Чугай, тел. 0961594552

З детальною програмою заходів можна ознайомитись за посиланням https://liubech-gromada.gov.ua/news/

Запрошуємо зацікавлених осіб до активної участі!