У Ріпкинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості буде відновлено особистий прийом

Дата: 16.07.2020 08:26

З 20 липня 2020 року відновлюється особистий прийом клієнтів безпосередньо у приміщенні Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Прийом здійснюватиметься обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

Тим, хто планує особисто відвідувати Ріпкинську районну філію Чернігівського обласного центру зайнятості, необхідно знати:

• відвідувачі допускатимуться до офісного приміщення тільки в респіраторі або захисній масці;

• прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами;

• очікування відбуватиметься ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);

• при вході до приміщення необхідно зробити дезінфекцію рук (у спеціально організованому для цього місці).

Також нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину дистанційно, повинні при особистому відвідуванні надати оригінали своїх документів.