Святкові концерти до міжнародного жіночого дня

Дата: 11.03.2021 12:13

5 березня, у Смолигівському сільському клубі, відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Усіх жінок завітав привітати голова ОТГ Валерій Костильов. Ну і звичайно, художня самодіяльність клубу, в улюблене свято жінок, привітала своїми номерами, а саме – колектив «Смолигівчанка» та учасниці художньої самодіяльності Любецького будинку культури Бобильова Маргарита та Іногда Дарина. А якщо до теплих почуттів додати ще й просто тепло у залі, то стане зрозумілим, що вечір пройшов добре, з якого боку не глянь.

В Мохначівському сільському клубі 8 березня відбувся святковий концерт до міжнародного жіночого дня «Я вірю всі жінки прекрасні». Всіх присутніх зі святом привітав Любецький селищний голова Валерій Костильов. Артисти колективу «Смолигівчанка» Смолигівського старостинського округу радували глядачів своїми художніми номерами. Також хочемо висловити подяку Романову Сергію за незабутній виступ.  Свято пройшло добре, незважаючи на прохолоду. Всім жінкам бажаємо вічної весни у серці та кохання. Нехай у ваших будинках завжди буде тепло від добрих посмішок бабусь і матерів.  Нехай буде радісно в ньому від дзвінкого дитячого сміху!

Відділ культутри та туризму