Щоби змінити світ на краще, кожен повинен розпочати зміни із себе, свого світогляду та вчинків!

Дата: 09.04.2021 17:51

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан освітлення, вулично-дорожньої мережі, озеленення та чистота наших населених пунктів  – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населених пунктів нашої громади.

Заходи з благоустрою мають на меті не тільки вчити прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щоденно. Зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя. Поступати за принципом «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять».

Сьогодні, відбулось справжнє трудове свято, що зібрало велику кількість людей. Селищний голова Валерій Костильов та працівники всіх структурних підрозділів апарату ради прийняли участь у першій толоці  2021року. Ми працюємо із задоволенням, на благо наших жителів!

Колектив Комунального закладу Центр надання соціальних послуг Любецької с /р відносно молодий. Створений більше року, кожен член якого має свої індивідуальні риси, захоплення, здібності. Але загальна мета і завдання - надавати жителям громади якісні соціальні послуги, згуртувала людей в єдиний дружній, згуртований, високо професіональний колектив. Незважаючи на індивідуальність роботи (адже в кожного є своя група людей з якими слід постійно працювати) існує тісна взаємодія, коли разом вирішуються спільні проблеми, коли разом напередодні свят, коли разом на толоку, щоб Любеч сяяв чистотою і затишком.

Заздалегідь дякуємо вам, дорогі земляки, за небайдужість до проблем благоустрою нашого краю, адже хто, як не ми самі створюємо своє життя, свій побут.