Дата: 08.07.2021 09:32

У Славутичі започатковано роботу навчально-науково центру «Славутич» Національного Університету «Чернігівська Політехніка». У 2021-2022 навчальному році у нашому центрі буде відкрито спеціальність «123. Комп’ютерна інженерія» (денна форма навчання). Це дисципліна, яка об'єднує науку та технологію проектування, побудови, впровадження та обслуговування програмних та апаратних компонентів сучасних обчислювальних систем та комп'ютерного обладнання. На даний час в Україні фахових спеціалістів цього напрямку вкрай мало, а потреби в них щороку збільшуються, в тому числі й на стратегічних енергетичних об’єктах.