Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Дата: 31.08.2021 12:26

У Збройних Силах України продовжується комплектування військ військовослужбовцями служби за контрактом. Ріпкинський ОМВК проводить відбір громадян, придатних до військової служби за станом здоров’я, яким небайдужа доля свого народу та територіальна цілісність України та які мають бажання проходити військову службу за контрактом.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли відповідний психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості, мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту.

Військовослужбовцям держава гарантує стабільне грошове забезпечення, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в медустановах Міноборони України.