Сьогодні святкує свій 97-річний День народження шанований мешканець нашої громади , ветеран

Аніщенко Олександр Іванович

Щиро вітаємо Вас з Днем народження !

Дякуємо Вам, дорогий Олександре Івановичу, за Перемогу, за мужність та патріотизм. Ви – приклад вірності та героїзму.

Ми безмежно вдячні за Ваш подвиг! Ваша самовідданість і любов до Батьківщини, порядність, активна громадянська позиція, щирість та доброзичливість – взірець для кожного з нас!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливого довголіття, любові від рідних, поваги від оточуючих та мирного неба!

Нехай любов і увага близьких наповнюють Ваше  серце радістю! Зичимо Вам бадьорого настрою та наснаги!

З цієї нагоди завітали до Олександра Івановича голова селищної ради Костильов В.М.,  голова Чернігівської районної організації ветеранів Скуратович А.М., вчитель Любецької ЗЗСО  Трихліб В.В., голова спілки воїнів -афганців смт Любеч Ященко В.М..

Гості вітали іменинника квітами та подарунками, звучали слова побажання міцного здоров’я, розуміння, турботи і уваги близьких людей.