Вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 11:03

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке щороку відзначається 30 вересня. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Бібліотекар – давня і потрібна професія. Хоч зараз вік Інтернету і прогресу, але без книг нам не обійтися. Так хочеться іноді перегорнути класику, або заглянути у вікно історії. І в цьому вам обов’язково допоможуть бібліотекарі.

Сьогодні всіх бібліотекарів вітаємо з професійним святом. Бажаємо вам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам! Нехай ваші мрії обов’язково перетворюються в реальність.

З повагою ,

селищний голова Валерій Костильов