Молодіжний  рух у громаді

Дата: 18.10.2021 20:15

В межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Любецькій ТГ було придбано технічні прилади, а саме: телевізор Smart TV, з Wi-Fi, що дасть змогу використовувати його автономно та мобільно без використання ноутбука чи ПК, та дозволить відтворювати зображення з більшою роздільною здатністю, передачою кольорів та яскравістю ніж при використанні проектора, стійка презентаційна для телевізора, мікрофони. Дане технічне оснащення потрібне для оснащення молодіжного простору в с. Тараса Шевченка, що допоможе активізувати молодіжний  рух у громаді, популяризувати  здоровий спосіб життя, ствердити моральні принципи та закладе для себе важливо-життєві пріоритети молодого покоління.

В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».