«Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»

Дата: 19.10.2021 08:24

Департамент повідомляє: згідно наказу Мінагрополітики від 09.09.2021 № 187 «Щодо спрямування у 2021 році коштів для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» визначено, що у 2021 році кошти, передбачені Мінагрополітики за бюджетною програмою 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь», будуть спрямовані на виплату бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка.

Відповідно пункту 3 Порядку використання коштів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь», дана державна підтримка (субсидія) надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам – підприємцям (далі – отримувачі):

Відповідно пункту 8 зазначеного вище Порядку отримувачі для отримання субсидії подають до 15 листопада до обласних комісій у паперовому вигляді такі документи:

Вище зазначені документи у паперовому вигляді подавати до обласної комісії за адресою: м. Чернігів, проспект Миру 14, кабінет 412.

З метою належного оформлення пакету документів для отримання субсидії переконливо просимо аграріїв подавати їх завчасно!!!

Форма заявки з додатком, акту про висів насіння та акту про збір врожаю, що затверджені наказом Мінагрополітики від 03.09.2021 № 172 додаються, також вони розміщені на офіційному веб-сайті Департаменту в розділі «Державна підтримка»«Субсидія на 1 га гречки».

Прошу Вас терміново довести зазначену інформацію до керівників агроформувань, які займаються вирощуванням гречки.

Для отримання відповідей на запитання звертайтесь до контактних осіб, відповідальних за даний напрям державної підтримки:

в  Міністерстві:

– Войтюк Наталія Зіновіївна     (044)  363-08-45;

в  області:

– Щербатий Олександр Анатолійович     050-517-99-49,  (0462)  77-45-29.