Візит  керівника програми USAID DOBRE Браяна Кемпел.

Дата: 23.10.2021 22:12

Візит керівника програми USAID DOBRE Браяна Кемпел та Выталыни Старчик – спеціаліста програми DOBRE.

Любецька громада радо вітала керівника програми USAID DOBRE, який відвідав учора нашу громаду.

Мета візиту - відкриття Молодіжного простору « LiubechMedia» , який створено для формування всебічно розвиненої особистості молоді засобами відео-мистецтва та анімації, вивчення, примноження та збереження засобами сучасних видів аудіовізуального мистецтва національних традицій та культурної спадщини українського народу, встановлення та зміцнення міжрегіональних культурних зв’язків, національно- патріотичне та громадянське, культурно-естетичне виховання підростаючого покоління. Проєкт «Quvik Winn» або «швидкий грант» загальною вартістю 326 164,12грн. Автор проєкту-Стельмах Юлія Дмитрівна.

Зустрічали гостей відповідно традиції українського народу – хлібом та сіллю.

Зустріч проходила у форматі круглого столу за участі секретаря селищної ради Слободської Алли Іванівни, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Петренка Юрія Олексійовича, керуючої справами виконкому Тризни Світлани Петрівни, контактної особи з програмою DOBRE Стельмах Юлії Дмитрівни, начальників відділів, представників молоді та включала в себе: відкриття Молодіжного простору « LiubechMedia» що розмістився в Любецькому будинку культури, перегляду короткої презентації громади з основною інформацією про неї та короткого опису діяльності в рамках співпраці з програмою DOBRE, відвідування історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» з усіма історичними пам’ятками і визначними місцями Любеча та Свято-Преображенської церкви. Зустріч пройшла успішно. Співпраця громади та програми DOBRE спрямована на розвиток Любецької ТГ.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій

Юлія СТЕЛЬМАХ