Від щирого серця вітаю усіх із Днем молоді !

Це найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми  зберігаємо у своєму серці.  Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї , що відбуваються у нашій державі, людей, які бажають  вчитися і працювати, власними силами будувати нове життя, які є гідними продовжувачами  традицій українського народу.

Ви творите сьогодення та майбутнє нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави.

Перемоги , миру та злагоди вам і вашим родинам , оптимізму, віри у велике майбутнє нашої рідної країни!

Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

Слава Україні !

селищний голова                                      Валерій Костильов