Шановні любечани!

День визволення селища – це особливе свято, яке об’єднує всіх жителів нашої славетної громади, тих, чиєю працею воно створювалося. Історія кожного села та селища є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі та працьовиті люди.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними та згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу.

Від щирого серця та усієї душі бажаю, щоб сьогоднішній день приніс Вам та Вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наш рідний Любеч, народжуються та підростають діти, нехай щастя, любов та достаток будуть на кожній його вулиці, у кожному домі та родині.

Щиро вірю, що в наступному році ми будемо святкувати цей день в мирній та вільній Україні.

Зі святом Вас! Слава Україні!

З повагою, Валерій КОСТИЛЬОВ.