Шановні  усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні  батьки, батьки-вихователі!

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення . Це особливе батьківство, свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Висловлюю велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей.

В нашій громаді є дві родини опікунів – це Гудкова Світлана Степанівна ( с. Неданчичі ) та Коваленко Ніна Андріївна (с. Губичі).

Доземний уклін Вам та найщиріші слова поваги , що  Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселяться щастя, добробут та родинне благополуччя, взаємної любові Вам та розуміння.

З повагою  Валерій КОСТИЛЬОВ