У зв’язку з початком осінньо – зимового сезону, з метою попередження нещасних випадків серед дітей, представниками: ювенальної превенції, ДСНС, служби у справах дітей, освіти, сім’ї молоді та спорту, було здійснено відвідування багатодітних  сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, що проживають на території Любецької громади.

Перевіряючі звертали увагу на умови проживання дітей, їх безпеку, батькам роз’яснювали правила усвідомленого відповідального батьківства.

У громаді піклуються про такі сім’ї, заради безпеки дітей, про забезпеченням  всім необхідним для розвитку та життєдіяльності дітей. Особлива увага звертається на здорове оточення, від цього залежить щасливе дитинство та майбутнє дітей.