Шановні жителі Любецької громади!

Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав.

У Любецькій громаді живуть люди, котрим довелося пройти пекло Афганської війни. Цей день для них особливий. Адже саме 15 лютого були виведені війська з Афганістану і для воїнів завершилося випробування війною на чужині.

На жаль, не всі дочекалися того дня. Чимало українських солдатів загинуло у далекій країні. А ті, хто повернувся, змушені жити з травмами фізичними та душевними.

Та й не лише в Афганістані побували українські бійці. Бо військовий обов'язок складний. Солдат не обирає, де йому служити, але завжди має стояти на захисті інтересів Батьківщини. І наші воїни-інтернаціоналісти з гідністю виконали свій військовий обов’язок.

Хочу побажати учасникам бойових дій на території інших держав миру, міцного здоров’я, достатку та сімейного затишку. Ми пам’ятаємо! Зі святом!

З повагою, селищний голова                                           Валерій КОСТИЛЬОВ