ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЛЮБЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА, ЩО ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СТАТУСУ ДИТИНІ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХЇ КОНФЛІКТІВ» від 1 червня 2023 року №547 ДИТИНА, ЯКА ЗАРЕЄСТРОВАНА АБО ПРОЖИВАЛА В ЛЮБЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ В ПЕРІОД АКТИВНИХ БОЙОВИХ ДІЙ (24.02.2022-30.04.2022) В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, НАВІТЬ, ЯКЩО ДИТИНІ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ, АЛЕ НА ЧАС АКТИВНИХ БОЙОВИХ ДІЙ ВОНА НЕ БУЛА ПОВНОЛІТНЯ, ТАКА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СТАТУСУ ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ.

Для подання заяви необхідні документи:

• свідоцтво про народження дитини або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

-   документа, що посвідчує особу заявника;

-  документ, що підтверджує повноваження законного представника дитини (у разі, коли дитина постійно проживає/перебуваєу закладі охорони здоров’я, закладі освіти або іншому дитячому закладі, - документ, що підтверджує факт перебування дитини в такому закладі) або родинні стосункиміж дитиною та заявником;

- довідка про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи (у разі наявності);

- паспорт громадянина України, виготовлений у вигляді книжки (у разі наявності);

- паспорт громадянина України або паспорт для виїзду за кордон у формі е-папаспорта або е-паспорта для виїзду за кордон (у разі наявності);

- витяг з реєстру територіальної громади.

Дитина з 14 років може подавати заяву самостійно, за наявності вищезазначених документів.

Також до вищезазначених документів просимо додати висновок оцінки потреб сім’ї, який видається КЗ Любецьким Центром НСП, який розташований за адресою: смт. Любеч, вул. Добринінська, б.60 , каб.315 (3й поверх).

Прийом заяв на отримання статусу дитини постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів здійснюється службою у справах дітей Любецької селищної ради за адресою: смт.Любеч, вул. Добринінська, б. 60, каб.314 (3й поверх) при наявності зазначених документів (оригіналів та копій) та за попереднім записом

(тел.0501657315), запис у телефонному режимі у середу і четвер  з 15.00 до 17.00. кожного тижня.

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЛЮБЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ