Анкета, яку Вам адресовано, дозволить органам місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів нашої дружньої громади.

Ми віримо, що отримана таким чином інформація дозволить селищній раді та іншим  установам громади покращити розвиток зеленого туризму в Любецькій громаді . Результати будуть використані ініціативною групою для написання проєктної заявки в рамках проєкту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громади"  що реалізується за підтримки міжнародної організації з міграції (МОМ).

Участь в опитуванні є добровільною.

Анкета повністю анонімна - Ваші відповіді на питання є конфіденційними.

Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування узагальнених висновків. Жодним чином заповнена Вами анкета не буде доступною для широкого загалу.

Заздалегідь дякуємо за Ваші час і зусилля, присвячені заповненню анкети.

Віримо, що питання анкети виявляться для вас цікавими.

Результати дослідження будуть оприлюднені на офіційному сайті Любецької громади  .

З повагою селищний голова                     Валерій КОСТИЛЬОВ