Фото без опису

Шановні роботодавці!

Служба зайнятості компенсує витрати на заробітну плату у разі працевлаштування внутрішньо переміщених осіб!

Порядокздійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, затверджений постановою КМУ від 08.092015р. №696.

Компенсація витрат на оплату праці роботодавцю(але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати – 13400 грн.)надається за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням служби зайнятості за строковими трудовими договорами і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази.

Тривалість компенсації витрат роботодавця на оплату праці проводиться за кожен непарний місяць роботи протягом року, але не більше ніж за шість календарних місяців.

Така компенсація не надається у випадках, якщо роботодавець:

Економічний ефект від отримання компенсаціївитрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи:

Якщо працевлаштовано 1 безробітнуВПО за направленням центру зайнятості із заробітною платою 10000 грн., а розмір єдиного внеску становить 22 %, то загальний розмір компенсації за кожен непарний місяць роботи складе 12200грн.

Сума компенсації за 6 непарних місяців роботи протягом року становитиме 73,2 тис.грн.

 

Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні затверджений постановою КМУ від 20.03.2022 р. № 331

У разі працевлаштування внутрішньо переміщеної особи внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану, довідка ВПО яким видана після 24.02.2022 р.,роботодавець гарантовано може отримати компенсацію у розмірі6700 грн.протягом двох місяців з дня працевлаштування такої особи, тобто 13400 грн.

Щоб отримати таку компенсацію роботодавець повинен: