Пенсії підвищили

з 1 липня ц.р. проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

УВАГА! Режим роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області ЗМІНЮЄТЬСЯ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, режим роботи структурних підрозділів  Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області ЗМІНЮЄТЬСЯ: