День захисника Вітчизни

Дата: 20.10.2018 19:22

Любецька громада провела святкові заходи відзначення Дня захисника Вітчизни - свята, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва.
У кожному старостинському окрузі пройшли урочистості та святкові заходи, на які були запрошені учасники бойових дій у зоні АТО (а їх у громаді 64 чоловіка), їх родини, родичі, всі бажаючі. У цей день слова подяки адресувалися не лише учасникам бойових дій, а й ветеранам другої Світової війни, героям Чорнобиля, воїнам інтернаціолістам, Героям Небесної сотні. Вони всі не шкодуючи свого життя і здоров'я хоробро і відчайдушно боронили і боронять свою свободу і рідну землю, свій народ. Їх подвиг -взірець патріотизму і мужності. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, захисників України. Лише шануючи своїх героїв можна з впевненістю говорити про демократичне і мирне майбутнє нашої України.

За інформацією відділу культури і туризму.