Всі разом побороли наслідки негоди

Дата: 14.12.2018 11:32

І вдень, і вночі працюють трудівники КП «Любецьке»

Снігопад, який завдав чимало клопоту всім, щед­ро засипав снігом і наші села, села нашої громади. На дорогах вулиць було одним словом – ні проїхати, ні пройти, особливо у віддалених куточках Любеча.

На боротьбу з наслідками стихії вперше вивели свій  новий трактор працівники КП «Любецьке». Роботи з прибирання снігу розпочалися 13 грудня зранку, одразу після заметілі та не припинялися навіть вночі.

Працювали оперативно та злагоджено. За ніч повністю було розчищено всі вулиці  Любеча.

Ідучи на роботу я не втрималась і обійшла вулиці свого виборчого округу, люди задоволені роботою хлопців з КП «Любецьке», хлопці почистили дороги навіть у важкодоступних місцях, паралельно з розчисткою доріг спилювали гілля яке звисало з дерев що росли попід дороги і заважало проїзду техніки до вул. Комарова («слобідка»), розчистили дорогу навколо «цвинтару» де круті повороти та крутий схил.

Від себе особисто як від жителя вул. Подільська, як від депутата виборчого округу №1 та від усіх жителів вулиць: Подільська, Комарова, Героїв Дніпра, Лермонтова, щиро дякую всім учасникам «визвольних» робіт.

Велике спасибі вам за небайдужість, активну життєву позицію, прагнення робити добро. Міцного здоров`я вам і щедрої ниви!

Техніка працює і надалі, чекаємо розчистку дороги на с. Кукарі.

З вдячністю Ю. Стельмах

По селах Малинівського старостинського округу роботи по розчистці доріг від снігу виконали власними силами СТОВ «Придніпровє». За що їм вдячні мешканці сіл та виконком Любецької селищної ради.

В.о. старости Н. Голобурда

Техніка СТОВ "Дружба Нова "Кернел" розчистила від снігу вулиці сіл Смолигівського старостинського округу Любецької селищної ради. Дякуємо за вчасну допомогу керівництво СТОВ та особисто Жир Анатолія.

В.о. старости О. Левченко

Коментарі:

2018-12-14 22:21:11

Вибачте не вірно написала- Не вказує своє ім'я.

2018-12-14 22:17:09

Шановний пан чи пані LOL.! Мені не цікаво спілкуватися з людиною,.що показує своє ім'я.

LOL
2018-12-14 19:00:16

Високоповажна Юліє, не потрібно пересмикувати факти. Мешканці громади вдячні хлопцям, ніхто ж їх звинувачує за їхню працю, а от організація їхньої праці шкутильгає. Не здивований, що Ви вбачаєте неповагу в моєму праві та праві мешканців знати куди йдуть їхні кошти , на які Ви живите. І звинувачуєте платників податків, це ж модно. Та дайте відповідь по суті на питання платника податків. І взагалі розміщуйте достовірну інформацію, без гіперболізації, а то перетворюєте ресурс в популізм своїх вчинків. Може ж досить працювати для «ґалочки» , та робіть все вчасно, щоб люди ноги не ламали ідучи зранку на працю, а не близько 12. Треба працювати для людей. І чому Ви не бачите в бридких коментарях аноніма, члена вашої адміністрації, який відповів на моє зауваження хамством, відповідью не по суті і недержавною мовою та ще й захищаєте його.

2018-12-14 17:48:45

Люди! Нащо писати такі бридкі коментарі? Ми висловили слова вдячності хлопцям за працю! Не псуйте публікацію, нащо це робити?! Подякуйте і все. Це неповага писати анонімно такі речі.

LOL
2018-12-14 16:12:16

Дякую, що відповідаєте державною мовою, вважаю що нею не володієте, та за повагу до мешканців. Розумію, що відповідь надійшла з адміністрації і що це думка голови громади. Є одне запитання ,марку тракторів та модель скажіть? Та чому я не знаходжу цю закупівлю на «прозоро»?

Анонім
2018-12-14 15:52:36

Это здорово что вы подписались, теперь мы знаем что вас зовут LOL???? Уважаемый пользователь LOL! Я все читаю, смотрю как пишут наши недовольные жители ...,вам что не сделай, найдется хоть один вечно недовольный удод.???? Сделайте сами хоть одно хорошее дело! Нет же, лучше дерьмом поливать и искать негатив. Не благодарные вы твари.

Анонім
2018-12-14 14:37:14