14 грудня на території Любецької ради пройшли урочисті заходи до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Біля пам’ятного знаку Чорнобильцям зібралися небайдужі любечани, представники адміністрації, ліквідатори, учні , щоб віддати шану людям які ліквідовували наслідки аварії і вже відійшли у вічність .З уст школярів звучали слова вдячності, хвилиною мовчання поіменно були вшановані ліквідатори, які відійшли у вічність. В знак вдячності пройшло покладання квітів до підніжжя памятного знаку.

Приємною подією урочистостей, що продовжувалися в залі мистецької школи пройшло нагородження почесними грамотами від Любецької селищної ради ліквідаторів наслідків аварії:

1.Буленок Василя Павловича

2.Власенко Миколу Григоровича

3.Дьомина Василя Гнатовича

4.Максименка Олександра Петровича

5.Новика Миколу Михайловича

6.Сліпкевича Олександра Олександровича

7.Цюпікову Валентину Ананіївну

8.Москаленко Дмитра Миколайовича

9.Палій Сергія Васильовича

10.Рябок Віктора Григоровича

З щирими словами вдячності і найкращими побажаннями перед присутніми виступили голова Ветеранської організаціі  Мекшун Н.П. та зам.голови Любецької селищної ради Буракова Л.О.

Своїми виступами потішили вихованці мистецької школи та артисти художньої самодіяльності Любецького БК. Зворушливо звучали пісні у виконанні Тарасенка Тараса.

В приміщенні Т.Шевченківського клубу відбулося привітання ліквідаторів на ЧАЕС. Були присутні:
           ліквідатори:Бовда Володимир Олександрович,
                               Ковтун Володимир Дмитрович,
                               Ткаченко Анатолій Іванович.
           завідуюча клубом: Гурська М.О.
           бібліотекар: Симонова Н.Г.
Гостей пригостили чаєм з випічкою та домашніми стравами.

Відділ культури і туризму Любецької селищної ради