STOP – ЗАКРИТТЮ ПОШТОВИХ ВІДДІЛЕНЬ

Дата: 16.12.2018 13:20

Поштовий зв’язок є невід’ємною частиною нашого життя.  Тож для мешканців села у багатьох випадках пошта залишається єдиним джерелом отримання пенсії, соціальної допомоги, адміністративних послуг, замовлення ліків і товарів поштою. Поштове відділення це в першу чергу зв’язок із зовнішнім світом, особливо, для людей похилого віку. Масове закриття поштових відділень «Укрпошта» на території громади  створило великі  незручності для його мешканців.  Жителі не можуть вчасно отримувати пенсії, повідомлення, листи та телеграми, газети.

Любецькою селищною раду було надіслано  звернення до директора Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» в якому йдеться про припинення закриттям поштових відділень та звільнення листонош.

Маємо надію, що роботу відділень буде поновлено, а жителі зможуть, як і раніше, вчасно отримувати їм адресоване.