Фото без опису21.08.2020р.  в приміщенні Ріпкинського районного сектору УДМС України в Чернігівській області,  з нагоди відзначення Дня Прапора України та Дня Незалежності України, була проведена святкова нарада за участю працівників підрозділу, начальника ПОРВ «з МДНП Ріпки» ГОРВ Чернігівського прикордонного загону підполковника Радова Дениса Миколайовича, начальника відділу ведення Фото без описуДержавного реєстру виборців апарату Ріпкинської РДА  Савенка Володимира Анатолійовича та паспортиста Ріпкинської селищної ради Гладкої Лариси Сергіївни.

На даній нараді розглядались питання, які виникають під час робочих буднів, обмін інформації, проведення святкування та привітання з приводу Дня Незалежності України.