Один візит – дві послуги!

Дата: 28.07.2020 08:09

До Ріпкинського РС УДМС України в Чернігівській області звернувся 14-річний громадянин Євген, житель села Вишневе Ріпкинського району, для оформлення першого в житті паспорта громадянина України. Приємною несподіванкою для школяра стала нова послуга ДМС, за якою є можливість оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків без заповнення та подання облікової картки фізичної особи – платника податків чи будь-яких інших документів.

Хочемо зауважити, що дана послуга надається БЕЗКОШТОВНО та за умови наявності зареєстрованого місця проживання, а також створює відвідувачам відповідного віку (14-18 років) додаткові зручності у виготовленні їх першого в житті біометричного документу!