Реалізуємо своє виборче право!

Дата: 25.09.2020 08:28

Шановні жителі району, 25 жовтня 2020 року   відбудуться чергові місцеві вибори, тому нагадуємо вам, що основним документом для реалізації права голосу на виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня є паспорт громадянина України.

Ріпкинський РС УДМС України в Чернігівській області рекомендує мешканцям району заздалегідь перевірити наявність, зовнішній вигляд свого паспортного документу і у разі виникнення питань – звернутись до підрозділу міграційної служби для своєчасного їх вирішення.

Звертаємо увагу, що на період дії карантину, оформити та отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки вперше, у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта у вигляді книжечки на ID-картку за бажанням або ж вклеїти фото у паспорт зразка 1994 року, можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області незалежно від місця реєстрації місця проживання.

Просимо громадян під час відвідування підрозділу дотримуватись рекомендацій МОЗ України: користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами, не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної дистанції, щонайменше 1,5 метри.