ЛЮБЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІПКИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розпорядження

Голови Любецької селищної ради

від 14 лютого 2022 року                   смт. Любеч                                      № 19

Про затвердження Плану роботи уповноваженої

особи з питань запобігання та виявлення корупції

в Любецькій селищній раді на 2022 рік

Керуючись пунктом 20 частини 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання корупції», та з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією, створення дієвої системи запобігання проявам корупції, зобовязую:

1. Затвердити План роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Любецькій селищній раді на 2022 рік (додається).

2. Виконавцям, визначеним у пунктах Плану, забезпечити виконання заходів у визначені терміни.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Заступник селищного голови                                                Юрій ПЕТРЕНКО

ПЛАН РОБОТИ Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Любецькій селищній раді на 2022 рік